Numery Stołów - Latarnie

Nowy produkt

9995 Produktów

3,50 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Numery stołów, to jeden z ciekawszych pomysłów na efektowną dekorację ślubną i dobra metoda na uporządkowanie miejsc na sali.

Organizując wesele wcześniej robisz listę Gości i przydzielasz miejsce każdemu z nich. Zwykle wtedy przy wejściu do sali weselnej wywieszasz listę z numerami stołów i nazwiskami Gości. Do tej listy potrzebujesz jeszcze oznaczenia numerów stołów umieszczone bezpośrednio na poszczególnych stołach. Pomogą one bez problemu odnaleźć Gościom przydzielone im miejsce.

Dzięki temu bardzo dyplomatycznie "porozsadzasz" osoby, które niezbyt za sobą przepadają lub po prostu się nie znają. Jednocześnie możesz posadzić blisko siebie tych z Gości, którzy chcą bawić się razem. Pozwoli Ci to również zagwarantować odpowiednie miejsca ważnym Gościom i uniknąć krępującego przesadzania na początku przyjęcia.

Numery stołów wydrukujemy dla Ciebie na wysokiej jakości kartonie, używając ekologicznych farb. Każdy numer to złożony na pół kartonik 10x28cm. (przejrzyj zdjęcia produktu).

Kupując ten produkt - wybierz tyle sztuk, ile numerów potrzebujesz (np.: jeśli masz 7 stołów i potrzebujesz po jednym numerze na każdy stół - kup 7sztuk, ale jeśli potrzebujesz po dwa numery - kup 14 sztuk) i w wiadomości oprócz imion Młodych i daty - podaj numerację stołów (np. stoły od 1-7, pod 2 sztuki każdego).

Jeśli wybierasz nasze Numery Stołów -  Latarnie przypuszczamy, że potrzebujesz jeszcze wielu innych elementów dekoracyjnych.  Z całą pewnością ucieszy cię możliwość wybrania przynajmniej części z nich w podobnym stylu, co Numery Stołów. Przewidzieliśmy to :)

W naszym sklepie internetowym znajdziesz jeszcze wiele innych weselnych elementów dekoracyjnych z tej samej serii - " Latarnie", które tworzą spójną całość, począwszy od planu stołów na etykietach na alkohol skończywszy.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci elementów - skontaktuj się z nami. Mamy możliwość zaprojektowania ich dla Ciebie.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Numery Stołów - Latarnie

Numery Stołów - Latarnie

Dekoracyjny Numer Stołu z nadrukiem latarni

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecamy Twojej uwadze:

×