Wieża Eiffla z Różami i imię

Dostępne

Nowy produkt

1000 Produktów

45,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestaw drukowanych naklejek z Wieżą Eiffla z Różami uzupełniony o imię wypisane piękną, ozdobną czcionką. Naklejki są uniwersalne - dobrze przyklejają się na niemal dowolnych gładkich powierzchniach – drzwiach, meblach, ścianach, szkle.

Zestaw naklejek Wieża Eiffla z Różami i imieniem drukujemy na arkuszu 100x40cm. Kształty wycinamy po obrysie, dzięki temu ułożysz własną kompozycję na naprawdę dużej powierzchni - tak, jak będziesz tego potrzebować.

Wzór Wieży Eiffla z Różami zostały namalowany akwarelami a my drukujemy je dla Ciebie na matowej folii samoprzylepnej. Naklejki będą pięknie się prezentować nawet oglądane z bliska! Cudne stylizowane bukiety róż i znana Wieża Eiffla uzupełnione imieniem z pewnością zwrócą uwagę wszystkich odwiedzających Twój dom, jak również sprawiając codzienną radość i pobudzając marzenia Domowników.

W zestawie naklejek Wieża Eiffla i Róże  jest pięć kwiatowych elementów plus imię. Każdą naklejkę przykleisz naprawdę łatwo i szybko. Jest to tak proste, że spokojnie tworząc doskonałą okazję do wspólnej zabawy możesz robić to razem z Twoją dorastającą Pociechą. W krótkim czasie dokonasz wielkiej metamorfozy pokoju / drzwi /mebli.

Nasze naklejki możesz spokojnie naklejać w domu a nawet w przedszkolu, żłobku czy przychodni, czyli miejscach użyteczności publicznej! Do druku używajmy atestowanych farb bezpiecznych dla Dzieci!

Uwaga: Imię Dziecka wstawiamy dowwolne - takie jakie chcesz! Podaj je w uwagach do produktu.

Co wyróżnia nasze naklejki? To, że możesz je kilkakrotnie przeklejać w inne miejsce, nie pozostawiając śladu na ścianie!


Bardziej technicznie :

- Atrament
zastosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia zastosowana do naklejek - z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.
W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość kilkukrotnego przeklejenia naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki.
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju - w postaci punktów - możliwe jest klejenie bez bąbli!


bajki3.jpg

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Wieża Eiffla z Różami i imię

Wieża Eiffla z Różami i imię

Zestaw kolorowych naklejek Wieża Eiffla z Różami i imię - do wielokrotnego naklejania

Akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×