Żyrafy i Chmurki z imieniem

Dostępne

Nowy produkt

1000 Produktów

45,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestaw drukowanych naklejek z cudnymi, dużymi Żyrafami i Chmurkami uzupełniony o imię Twojego Dziecka. Naklejki są uniwersalne - nadają się do naklejenia na niemal dowolną gładką powierzchnię – drzwi, meble, ściany, szkło.

Zestaw naklejek Żyrafy z Chmurkami drukujemy na arkuszu 100x40cm. Kształt każdej Żyrafy wycinamy po obrysie, stąd każdą z nich przyklejasz osobno! Dzięki temu ułożysz własną kompozycję na naprawdę dużej powierzchni - tak, jak będziesz tego potrzebować.

Wzory Żyraf i Chmurek zostały namalowane akwarelą a my drukujemy je dla Ciebie na matowej folii samoprzylepnej, dlatego będą pięknie się prezentować nawet oglądane z bliska. Chmurki, i Żyrafki uzupełnione imieniem Twojego Dziecka z pewnością zwrócą uwagę wszystkich odwiedzających Twój dom, ale sprawią radość przede wszystkim Tobie i Twojemu Dziecku.

W zestawie naklejek Żyrafy z Chmurkami są cztery Żyrafy i kilkanaście puchatych Chmurek i oczywiście plus imię Dziecka. Każdą naklejkę przykleisz naprawdę łatwo i szybko. Jest to tak proste, że spokojnie możesz robić to razem z Twoją Pociechą, tworząc doskonałą okazję do wspólnej zabawy, jednocześnie dokonując wielkiej metamorfozy pokoju / drzwi /mebli.

Nasze naklejki możesz spokojnie naklejać w domu a nawet w przedszkolu, żłobku czy przychodni, czyli miejscach użyteczności publicznej! Do druku używajmy atestowanych farb bezpiecznych dla Dzieci!

Uwaga: Imię Dziecka wstawiamy dowolne - takie jakie chcesz! Podaj je w uwagach do produktu.

Co wyróżnia nasze naklejki? To, że możesz je kilkakrotnie przeklejać w inne miejsce, nie pozostawiając śladu na ścianie!


Bardziej technicznie :

- Atrament
zastosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia zastosowana do naklejek - z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.
W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość kilkukrotnego przeklejenia naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki.
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju - w postaci punktów - możliwe jest klejenie bez bąbli!


bajki3.jpg

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Żyrafy i Chmurki z imieniem

Żyrafy i Chmurki z imieniem

Zestaw kolorowych naklejek Żyrafy i Chmurki z imieniem - do wielokrotnego naklejania

Akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×