Słodkie Owieczki i Motylki z imieniem

Dostępne

Nowy produkt

1000 Produktów

45,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Piękny zestaw drukowanych naklejek z imionami. Naklejki nadają się do naklejenia na dowolną gładką powierzchnię – drzwi, meble, ściany, szkło.

Ten zestaw naklejek drukowany jest na arkuszu 100x40cm. Każdy kształt - Owieczki, gwiazdki czy motylka jest wycięty po obrysie, dlatego zgodnie z własną fantazją i potrzebą ułożysz z nich swoją kompozycję na dużo większej powierzchni.

Wzory słodkich Owieczek i Motylków z gwiazdkami malowane akwarelą drukujemy na matowej folii samoprzylepnej, dlatego oglądane nawet z bliska będą pięknie się prezentować. Śpiące na łączce Owieczki z Motylkami uzupełnione imieniem z pewnością zwrócą uwagę każdego, sprawiając radość przede wszystkim Tobie i Twojemu Dziecku.

W zestawie naklejek z Owieczkami jest 19 elementów plus imię Dziecka. Siedem Słodkich Owieczek możesz przykleić łatwo i szybko dokonując wielkiej metamorfozy pokoju / drzwi /mebli razem z Twoją Pociechą, tworząc doskonałą okazję do wspólnej zabawy.

Nasze naklejki możesz spokojnie naklejać w domu a nawet w przedszkolu, żłobku czy przychodni, czyli miejscach użyteczności publicznej! Do druku używajmy atestowanych farb bezpiecznych dla Dzieci!

Uwaga: Imię Dziecka wstawiamy dowolne - takie jakie chcesz! Podaj je w uwagach do produktu.

Co wyróżnia nasze naklejki? To, że możesz je kilkakrotnie przeklejać w inne miejsce, nie pozostawiając śladu na ścianie!


Bardziej technicznie :

- Atrament
zastosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia zastosowana do naklejek - z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.
W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość kilkukrotnego przeklejenia naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki.
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju - w postaci punktów - możliwe jest klejenie bez bąbli!


bajki3.jpg

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Słodkie Owieczki i Motylki z imieniem

Słodkie Owieczki i Motylki z imieniem

Zestaw kolorowych naklejek ze Słodkimi Owieczkami i Motylkami z imieniem - do wielokrotnego naklejania

Akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×