Kolorowe Dinozaury z imieniem

Dostępne

Nowy produkt

1000 Produktów

45,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Zestaw drukowanych kolorowych naklejek z imionami. Można je naklejać na dowolną gładką powierzchnię – drzwi, meble, ściany, szkło.

Naklejki drukujemy na arkuszu 100x40cm, ale ponieważ wszystkie kształty wycinamy po obrysie możesz ułożyć z nich dowolną kompozycję na dużo większej powierzchni.

Wzory malowane akwarelą a wydrukowane na matowej folii samoprzylepnej oglądane nawet z bliska będą pięknie się prezentować. Słodkie Dinozaury w pastelowych kolorach uzupełnione imieniem zwrócą uwagę każdego, sprawiając radość Twojemu Dziecku.

W prezentowanym zestawie jest 8 elementów plus imię Dziecka. Trzy dinozaury – Niebieski Turkusowy i Fioletowy razem z roślinkami, chmurkami i słonkiem można przykleić na bardzo wiele sposobów.

Ponieważ naklejki są łatwe w przyklejaniu – możesz dokonać metamorfozy pokoju / drzwi /mebli razem z Twoją Pociechą, co będzie doskonałą okazją do wspólnej zabawy.

Druk wykonany jest atestowanymi farbami – jest bezpieczny dla Dzieci i naklejki możesz spokojnie naklejać w domu a nawet w przedszkolu, żłobku czy przychodni, czyli miejscach użyteczności publicznej.

Uwaga: Imię Dziecka wstawiamy dowolne - takie jakie chcesz! Podaj je w uwagach do produktu.

Co wyróżnia nasze nalepki? To, że możesz je kilkakrotnie przeklejać w inne miejsce, nie pozostawiając śladu na ścianie!


Bardziej technicznie :

- Atrament
zastosowany przez nas do druku spełnia rygorystyczne europejskie normy jakości powietrza wewnętrznego, co potwierdzono Certyfikatem Eurofins Indoor Air Comfort. Daje to możliwość bezpiecznego stosowania naklejek w pomieszczeniach zamkniętych: szpitalach, przedszkolach, szkołach, mieszkaniach, miejscach użyteczności publicznej.

- Folia zastosowana do naklejek - z klejem Easy Dot posiada atest niepalności B1 i M1.
W razie błędu przy naklejaniu folia daje możliwość kilkukrotnego przeklejenia naklejki w inne miejsce bez uszkodzenia zarówno powierzchni jak i samej naklejki.
Unikalne właściwości pozwalają stosować ten rodzaj folii wszędzie tam, gdzie trochę nierówne, porowate powierzchnie utrudniają stosowanie zwykłej folii.
Dzięki specjalnej technice naniesienia kleju - w postaci punktów - możliwe jest klejenie bez bąbli!


bajki3.jpg

Instrukcja – jak nakleić naklejkę kolorową
Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Kolorowe Dinozaury z imieniem

Kolorowe Dinozaury z imieniem

Zestaw kolorowych naklejek z Dinozaurami i z imieniem do wielokrotnego naklejania

Akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×