You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Alfabet na schody 88x10cm

Dostępne

Nowy produkt

1998 Produktów

210,00 ZŁ

Uwagi do produktu

Kolorowe naklejki z poszczególnymi literami alfabetu, na każdej naklejce jest literka duża i mała - pisana i drukowana. Dodatkowo jest słowo z wyróżnioną tą literką i obrazek.

W komplecie są 24 naklejki z alfabetem. Jedna litera jest na jednej naklejce. Każda pojedyncza naklejka jest w formacie 80x10cm.

Opis naklejki na schody

Standardowo naklejki drukowane są na ekonomicznej folii samoprzylepnej i laminowane laminatem płynnym. Są one odporne na zmywanie i powinny się trzymać dobrze na każdych schodach. Nasi Klienci naklejają je z powodzeniem na wszystkie rodzaje schodów - nie tylko te najnowsze z nowoczesnych wykładzin ale również z płytek gresowych czy lastrika (obecnego chyba w większości szkół).

Wzmocniona wersja naklejek drukowana jest na innej folii - przeznaczonej do trudnych powierzchni i laminowana laminatem stałym (termicznie wgrzewana warstwa folii).

 

Jeśli nie wiesz, którą wersję materiału wybrać - skontaktuj się z nami - mailowo lub telefonicznie.


Naklejkę naklejamy na podstopnice schodów - tak aby uczniowie wchodząc po schodach byli w stanie odczytać treści. Miejsce to ma zwykle średnio około 13cm x 120cm wielkości.

Ponieważ w każdej szkole schody są inne, czasem bardzo różne - jeśli zaistnieje taka potrzeba na życzenie dostosujemy wymiary naklejek  do indywidualnych potrzeb. Prosimy wtedy o kontakt mailowy - akatja@akatja.pl

Instrukcja – jak nakleić naklejkę na schody

Data dostawy4 dni

Opinie

Napisz opinię
Alfabet na schody 88x10cm

Alfabet na schody 88x10cm

Kolorowe naklejki z poszczególnymi literami alfabetu do naklejenia na schody. Komplet 24 naklejki, 80x10cm każda.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

×