Mobilne tło do pisania - kratka

Nowy produkt

1000 Produktów

179,00 ZŁ

250,00 ZŁ z podatkiem

-71,00 ZŁ

Zredukowana cena!

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

Praktyczne tło do pisania - flipchart, tablica suchościeralna i tło do wideokonferencji  - w jednym.  Wymiar tła - 140x100cm - to dwa razy więcej powierzchni od standardowego flipchartu!

Łatwe do rozłożenia, proste rozwiązanie dla osób pracujących online. Dzięki kolorowej grafice podczas spotkania wyglądasz lepiej, skutecznie zasłonisz gołą ścianę czy mało efektowny regał z książkami, drzwi, szafę a nawet kabinę prysznica. Używając mazaków suchościeralnych na żywo narysujesz wykres, schemat. Nie musisz włączać udostępniania ekranu, używać elektronicznego tła, przewracać kartek na flipcharcie.

Na co dzień możesz używać tła jako podręcznego notesu ważnych spraw do zrobienia "na już". Mogą z niego korzystać Twoje dzieci używając tła jak tablicy suchościeralnej  - do zabawy.

Tło możesz zabrać też na szkolenie, wykład na żywo. Powieszone na ścianie z powodzeniem zastąpi duży flipchart, a jeśli zaistnieje taka potrzeba - możesz je powiesić białą stroną na wierzch i użyć jako ekranu do wyświetlania prezentacji.

Produkt składa się z dwóch arkuszy - arkusza kolorowego tła z wybraną grafiką i przeźroczystej części, po której można pisać mazakami suchościeralnymi.

Nie należy pisać po arkuszu z grafiką!

Każdy arkusz jest oprawiony w dwie listewki drewniane, na górnej jest przyczepiony sznurek:

Arkusze należy złożyć i powiesić razem, przeźroczystą, gładką stroną na wierzch.

Do powieszenia arkuszy możesz wykorzystać zarówno kołek, pinezkę, haczyk jak też zastosować inne rozwiązanie umożliwiające powieszenie tła na odpowiedniej wysokości - tak, aby po włączeniu kamery internetowej tło wypełniło żądaną część kadru widocznego w kamerze.

Nasza podpowiedź:

Jeśli nie wiesz jak Cię widać w kamerze - użyj aplikacji "Aparat" dostępnej w Windows. Włącz ją i ustaw tło, kamerę i oświetlenie przed spotkaniem.

kamera blisko - widać tylko tło i Ciebie:

kamera daleko - widać tło, Ciebie i otoczenie wokół:

Opinie

Napisz opinię
Mobilne tło do pisania - kratka

Mobilne tło do pisania - kratka

Tło 140x100cm, grafika - niebieska kratka 1x1cm

Akcesoria

13 innych produktów w tej samej kategorii:

×