You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Menu Weselne - Fioletowe Maki

Nowy produkt

10000 Produktów

3,50 ZŁ

Uwagi do produktu

Menu Weselne - Karta Dań, to jeden z ciekawszych pomysłów na efektowną ale i przydatną Gościom dekorację stołów weselnych.

Umieszczając na stołach estetyczne kartoniki ze spisem potraw, które są przewidziane w czasie przyjęcia pozwalasz Gościom na radosne oczekiwanie na ulubione danie. Goście wiedząc, co i w jakiej kolejności będzie podane lepiej się czują i bawią - wiedząc, czego się spodziewać.

Menu weselne wydrukujemy dla Ciebie na wysokiej jakości kartonie, używając ekologicznych farb. Każdy kartonik ma 10x29cm.

Jeśli wybierasz nasze Menu weselne - Fioletowe Maki to pewnie potrzebujesz jeszcze wielu innych elementów dekoracyjnych na stoły czy inne miejsca.  Przewidzieliśmy to :)

W pozostałych działach ślubnych naszego sklepu internetowego znajdziesz jeszcze wiele innych weselnych elementów dekoracyjnych z tej samej serii - "  Fioletowe Maki", które tworząc spójną całość przyczynią się do uświetnienia uroczystości, którą organizujesz.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci elementów - skontaktuj się z nami. Mamy możliwość zaprojektowania ich dla Ciebie.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Menu Weselne -  Fioletowe Maki

Menu Weselne - Fioletowe Maki

Dekoracyjne Menu Weselne 10x29cm - Karta Dań z nadrukiem maków

Akcesoria

11 innych produktów w tej samej kategorii:

×