Mata Edukacyjna - Kosmiczna Ścieżka

Dostępne

Nowy produkt

9997 Produktów

250,00 ZŁ

Zapłacisz wygodnie

Zapłacisz wygodnie

Uwagi do produktu

 
 Plansza z matą Kosmiczna Ścieżka. Rozmiar: 250x100cm

Maty edukacyjne to nowoczesne i wielofunkcyjne narzędzie do wspierania rozwoju dziecka oraz mobilizowania go do nauki.
Stanowią ujednolicone połączenie pomocy dydaktycznej z zabawą ruchową.

Mata Kosmiczna Ścieżka służy do aktywnej zabawy w grupie lub samodzielnie. Gra polega na przeskakiwaniu pól oznaczonych planetami.


By edukacja dzieci już od początkowej fazy przygody z nauką była efektywna istotne są odpowiednio dobrane pomoce edukacyjne i terapeutyczne.
Żywe kolory, przyjazne, kreatywne grafiki oraz bogata treść - to gwarancja świetnej zabawy, ruchu i nabywania nowych umiejętności i wiedzy.

Kreatywne maty z grami są ciekawą opcją dla świetlic szkolnych, przedszkoli i zajęć usprawniających motorykę. Po zabawie matę można zwinąć i schować, nie zajmuje na stałe miejsca na podłodze, co pozwala na wyposażenie placówki nawet w kilka różnych mat animacyjnych.

 
Z czego wykonane są nasze maty edukacyjne?


  • Do produkcji używamy certyfikowanego materiału banerowego o wysokiej gramaturze, który ma dużą odporność na częste zwijanie, rozwijanie oraz przenoszenie produktu.
  • Nadruk wykonany jest najwyższej jakości atestowanymi farbami ekologicznymi, dostosowanymi do użytkowania wewnątrz pomieszczeń.
  • Powierzchnia maty jest laminowana - czyli zabezpieczona powłoką, która powoduje, że nadruk jest odporniejszy na ścieranie i zarysowania.

  • Nasze maty z grami są łatwe w utrzymaniu w czystości - wystarczy przetrzeć powierzchnię wilgotną ściereczką i można zaczynać zabawę od nowa!

Dla zachowania bezpieczeństwa prosimy każdorazowo przed zabawą o sprawdzenie czy obuwie, skarpety dzieci nie ślizgają się zbytnio po powierzchni maty. Jeśli tak - prosimy o zdjęcie/założenie obuwia czy skarpet z powierzchnią antypoślizgową.

Nie zalecamy użytkowania mat w brudnym obuwiu zewnętrznym - drobinki piasku mogą spowodować niekontrolowane poślizgnięcie a także przy intensywnym tarciu - uszkodzić powierzchnię maty.

Przy użytkowaniu maty edukacyjnej na powierzchniach śliskich zalecamy podklejenie jej krawędzi taśmą dwustronną lub silikonowymi podkładkami, by produkt stabilniej przylegał do podłogi niwelując ryzyko przesuwania się maty.

Mata Edukacyjna jest produktem w stu procentach tworzonym przez nas- jesteśmy jej producentem. Produkt Polski.


Data dostawy 4 dni

Opinie

Napisz opinię
Mata Edukacyjna - Kosmiczna Ścieżka

Mata Edukacyjna - Kosmiczna Ścieżka

Mobilna Mata Edukacyjna - Kosmiczna Ścieżka 250x100cm. Mata do samodzielnej lub grupowej zabawy ruchowej.

Produkty powiązane

17 innych produktów w tej samej kategorii:

×