You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.


Etykieta na Alkohol Weselny - Burgundowy Bukiet

Nowy produkt

10000 Produktów

8,00 ZŁ

Uwagi do produktu

Jednymi z najczęstszych dekoracji stołu weselnego są Etykiety na Alkohol Weselny.  Delikatne kwiaty lawendy  uzupełnione imionami Pary Młodej wraz z datą ślubu ozdobią każdą butelkę z alkoholem. Motyw Lawendy powtórzony jeszcze w innych miejscach sprawi, że całość sali weselnej będzie się prezentować elegancko i efektownie. Alkohol ozdobiony taką etykietą to dobry pomysł również na prezent dla Gości.  

Etykiety na Alkohol Weselny wykonane zostaną wodoodpornym drukiem na papierze samoprzylepnym, więc druk nie rozpłynie się pod wpływem wilgoci - na przykład w lodówce.

W komplecie jest 10 etykiet, każda etykietka jest w formacie 7 x 11 cm.

Etykiety na Alkohol Weselny -  Burgundowy Bukiet pasują do jeszcze wielu innych naszych weselnych elementów dekoracyjnych. Znajdziesz je w pozostałych działach ślubnych naszego sklepu internetowego.  W serii - " Burgundowy Bukiet"znajdują się dekoracje które tworzą spójną kolorystycznie całość, począwszy od planu stołów na etykietach na alkohol skończywszy.

Jeśli jednak nie znalazłeś potrzebnych Ci elementów - skontaktuj się z nami. Mamy możliwość zaprojektowania ich dla Ciebie.

 Jak zamówić dekorację

uwagi do przesyłanych plikow

Data dostawy 7 dni

Opinie

Napisz opinię
Etykieta na Alkohol Weselny -  Burgundowy Bukiet

Etykieta na Alkohol Weselny - Burgundowy Bukiet

Samoprzylepne Etykiety na Alkohol Weselny z nadrukiem burgundowych kwiatów. Komplet 10 sztuk,7 x 11 cm każda sztuka.

Akcesoria

11 innych produktów w tej samej kategorii:

×