Tabliczki ślubne do dekoracji kościoła, sali weselnej – Akatja

Brak produktów w tej kategorii

Tabliczki ślubne - to jedne z wielu dekoracji, które można zastosować aby uroczystość ślubna i weselna była jeszcze bardziej wspaniała. Tabliczki z treściami odpowiednimi do powagi ceremonii - wyznania miłości, ważne zdania, powitania.... czyli wszystko to, czego potrzeba aby sala weselna, sala ślubu lub kościół były odpowiednio udekorowane.

Tabliczki ślubne do dekoracji kościoła, sali weselnej

Na pytanie, jaki dzień jest najbardziej wyjątkowy i magiczny w życiu każdego człowieka, z pewnością większość odpowie, że dzień wstąpienia w związek małżeński oraz narodziny dziecka. Ślub i wesele wymagają często wielomiesięcznych przygotowań. Państwo młodzi muszą zadbać o idealne stroje, perfekcyjną oprawę muzyczną, wybrać miejsce udzielenia sakramentu i wspólnej zabawy z weselnikami. Zwieńczeniem wszelkich podjętych starań jest dekoracja sali oraz sesja ślubna. W obu przypadkach przydadzą się tabliczki weselne. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Spraw, aby Twój ślub i wesele były wyjątkowe

Każda planująca ślub i wesele para młoda chce, aby było to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i wyjątkowe. Ogólne poczucie zadowolenia związane jest z wieloma czynnikami, na które nowożeńcy mają większy lub mniejszy wpływ. Jednym z nich są dekoracje i gadżety wykorzystywane podczas sesji i zdjęć w czasie ceremonii i zabawy. Tabliczki ślubne to prosty i efektowny sposób, aby zagwarantować sobie efekt wow. Najpopularniejsze są tabliczki ślubne hymn o miłości. Dwanaście starannie wykonanych tablic ze złotymi lub srebrnymi napisami najczęściej znajduje swoje miejsce wzdłuż dywanu w kościele lub w sali ślubów. W ten sposób z zawartymi sentencjami mogą zapoznać się wszyscy goście, którzy przybyli na uroczystość. Tabliczki ślubne to nadal nowość, dzięki czemu masz szansę wyróżnić się spośród innych, podobnych wesel.

Oryginalny wystrój sali weselnej

Tabliczki weselne to akcesoria, które z pewnością przydadzą się podczas organizacji samej ceremonii oraz w czasie sesji zdjęciowej. W naszym sklepie zadbaliśmy jednak o to, aby każdy miał szansę zamówić kompletny zestaw naklejek i wydruków ślubnych. Dzięki nam Twoje wesele będzie wyróżniało się nowoczesną i pomysłową oprawą, którą goście będą wspominać jeszcze przez długie lata. Stawiamy na jakość i różnorodność. Dzięki temu swoje wymarzone dekoracje znajdą zarówno miłośnicy ekologii, elegancki, akwarelowych kompozycji i stylu glamour. Wiele proponowanych przez nas dekoracji możesz personalizować. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Z chęcią podpowiemy, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej.

Oferta ślubna Akatja

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co niezbędne do zorganizowania najlepszego wesela na świecie. Szybko reagujemy na najnowsze trendy. Tym samym nie mogło u nas zabraknąć naklejek na dywan ślubny. Piękny, długi dywan z personalizowaną naklejką sprawi, że poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy filmowe. Bardzo często stosowanym rozwiązaniem są także naklejki na pudełko przeznaczone do wrzucania kopert z życzeniami. Twojej uwadze polecamy również numerację stołów, winietki, zawieszki, podziękowania, etykiety, menu na stoły, plakaty powitalne i naklejki na samochód. Dzięki naszym produktom zadbasz o spójność elementów dekoracyjnych i co za tym idzie, ponadprzeciętną estetykę. Zapraszamy do współpracy wszystkich nowożeńców, świadków i innych organizatorów wesela.

×