You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki do pokoju dziecięcego. Naklejki dla dziewczynki i chłopców

Jest 237 produktów.

Podkategorie

  • dla chłopców

    Naklejki do dekoracji ścian w pokoju chłopca. Chłopięce wzory na ściany, tematyką pasujące do zainteresowań małych mężczyzn - naklejki z piłką nożną, sylwetki piłkarzy na ściany, naklejki z pojazdami,dekoracje z dinozaurami, naklejki z imionami. Wzory pasujące do pokoju każdego chłopaka. Dla młodszych - naklejki z pociągiem, z dinozaurami uzupełnione imieniem świetnie pasujące do naklejenia nawet nad łóżeczko niemowlaka. Wzory z misiami, gwiazdkami dla najmłodszych chłopców. Dla nieco starszych - naklejki piłkarskie, sylwetki piłkarzy z radością chłopcy umieszczą nad biurkiem czy na szafce. Naklejki świecące w nocy uzupełnią każdą kompozycję i będą ozdobą nawet po zgaszeniu światła.

  • dla dziewczynki

    Naklejki do dekoracji ścian w pokoju dziewczynki. Dziewczęce wzory na ściany, tematyką pasujące do zainteresowań dziewcząt - naklejki z wróżkami, kwiatkami, serduszkami, wzory z motylkami na ściany,dekoracje z kotkami, naklejki z imionami. Wzory pasujące do pokoju każdej dziewczynki. Dla młodszych - naklejki z kwiatuszkami, z serduszkami uzupełnione imieniem świetnie pasujące do naklejenia nawet nad łóżeczko niemowlaka. Dla nieco starszych - naklejki z wróżkami z radością dziewczynki umieszczą nad biurkiem czy na szafce.

Jeśli jesteś rodzicem, doskonale wiesz, że jedyne, czego z pewnością nie lubi Twoje dziecko to nuda. Żaden maluch nie przepada za smutnymi kolorami i brakiem  ozdób. Aby zmienić jego pokój w piękną, beztroską przestrzeń, warto postawić na nasze rewelacyjne naklejki do pokoju dziecięcego. W naszej ofercie zamieściliśmy wzory, które idealnie sprawdzą się w sypialni każdej dziewczynki oraz chłopca. W prezentowanej kategorii zgromadziliśmy szeroki wybór wyjątkowych naklejek w rozmaitych kolorach i formach, dzięki którym można stworzyć radosne, barwne, niezwykle efektowne wnętrze. Sprawdzą się dla dzieci w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 237 produktów

Szeroki wybór naklejek do pokoju dziecięcego dla najmłodszych

Na szczególną uwagę wśród naszych naklejek do pokoju dziecięcego należą te, skierowane do najmłodszych. W prezentowanej kategorii można znaleźć wiele uroczych wzorów do umieszczenia nad łóżeczkiem maluszka. Te, podkreślające płeć staną się idealnym uzupełnieniem całości pokoju. Na specjalną uwagę zasługują również wersje zawierające w sobie imię dziecka wraz z dodatkowymi ozdobami - nadają się do przyklejenia na drzwiach, ścianach czy innych, płaskich powierzchniach. Równie unikalnymi i ciekawymi pomysłami jest ozdobienie ścian naklejkami przedstawiającymi rozmaite motywy, jak koty, psy, dinozaury czy motyle, a także wzory roślinne czy geometryczne. Z naszej szerokiej oferty można wybrać wzór, który z pewnością przypadnie do gustu dziecka - zabawny napis, ulubione zajęcie, a może wymarzony zwierzak, wszystko to może zagościć w jego pokoju dzięki naszym rewelacyjnym naklejkom.

Doskonale dobrane do potrzeb najmłodszych naklejki do pokoju dziecięcego

Niezwykle unikalnym i oryginalnym pomysłem ozdoby pokoju dziecka są naklejki, które z pewnością pozytywnie wpłyną na jego rozwój, pracę wyobraźni i ciekawość świata. Przedstawiające tabliczkę mnożenia, części ciała w obcych językach, planszę zegara pozwolą dziecku na stałą naukę najbardziej przydatnych rzeczy, które z pewnością wykorzysta w szkole. Równie atrakcyjne w swej użyteczności są naklejki z kolorowymi grafikami najbardziej znanych gier podłogowych. Zapewnią dziecku stałe źródło zabawy, sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w przedszkolu czy szkolnej świetlicy. To m.in. “Węże i drabiny”, “Dni tygodnia” czy popularny “Twister”. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do rodziców, ale też przedszkoli czy szkół. Chcąc podkreślić i wyróżnić pracę maluchów, warto mieć odpowiednią naklejkę, która wskaże miejsce na powieszenie rysunków, wyklejanek czy innych prac graficznych, jak na przykład naklejka “Nasze prace”. W placówkach edukacyjnych świetnie sprawdzą się także naklejki informujące dzieci o pewnych zasadach, jak np. “Zachowaj ciszę!” czy “Zakaz biegania”. Te i wiele innych dostępne są w naszym bogatym asortymencie. Zapraszamy do sprawdzenia i wyboru najbardziej radosnych, spersonalizowanych lub edukacyjnych naklejek do pokoju dziecięcego.

×