You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki dekoracyjne do pokoju dziecięcego

Jest 209 produktów.

Podkategorie

  • dla chłopców

    Naklejki do dekoracji ścian w pokoju chłopca. Chłopięce wzory na ściany, tematyką pasujące do zainteresowań małych mężczyzn - naklejki z piłką nożną, sylwetki piłkarzy na ściany, naklejki z pojazdami,dekoracje z dinozaurami, naklejki z imionami. Wzory pasujące do pokoju każdego chłopaka. Dla młodszych - naklejki z pociągiem, z dinozaurami uzupełnione imieniem świetnie pasujące do naklejenia nawet nad łóżeczko niemowlaka. Wzory z misiami, gwiazdkami dla najmłodszych chłopców. Dla nieco starszych - naklejki piłkarskie, sylwetki piłkarzy z radością chłopcy umieszczą nad biurkiem czy na szafce. Naklejki świecące w nocy uzupełnią każdą kompozycję i będą ozdobą nawet po zgaszeniu światła.

  • dla dziewczynki

    Naklejki do dekoracji ścian w pokoju dziewczynki. Dziewczęce wzory na ściany, tematyką pasujące do zainteresowań dziewcząt - naklejki z wróżkami, kwiatkami, serduszkami, wzory z motylkami na ściany,dekoracje z kotkami, naklejki z imionami. Wzory pasujące do pokoju każdej dziewczynki. Dla młodszych - naklejki z kwiatuszkami, z serduszkami uzupełnione imieniem świetnie pasujące do naklejenia nawet nad łóżeczko niemowlaka. Dla nieco starszych - naklejki z wróżkami z radością dziewczynki umieszczą nad biurkiem czy na szafce.

Naklejki do pokoju dziecięcego. Zarówno pokój dziewczynki jak i pokój chłopca możesz udekorować kolorowymi wzorami. Ściany, szafki a nawet sufit i podłoga są idealną powierzchnią do umieszczenia odpowiedniej naklejki. W pokoju dziewczęcym pięknie zaprezentują się wróżki, motylki czy kwiatuszki. Chłopcy najczęściej wybierają motyw piłki nożnej, auta czy misie. Ale nie jest to regułą. Wszystkim dzieciom podobają się naklejki świecące w nocy - gwiazdki i księżyc pasuje dla każdego! Ciekawym elementem dekoracyjnym są naklejki z imionami - można je nakleić nad łóżeczko niemowlaka. Kolorowe naklejki bajkowe możesz kilkukrotnie przekleić w inne miejsce. A podłogę alergika może ozdobić gra w klasy czy tor samochodzikowy.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 209 produktów
×