You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naklejki ścienne według pomieszczeń

Jest 458 produktów.

Podkategorie

 • siłownia

  Naklejki do dekoracji siłowni. Naklejki do naklejenia na ścianę siłowni czy też sali treningowej. Równie dobrze możesz nimi ozdobić drzwi do szatni czy lustro w sali do ćwiczeń. Napisy motywujące, pozytywne - idealne do pomieszczeń, w których motywacja jest jedną z najwyżej cenionych cech.

 • fryzjer kosmetyczka

  Wzory naklejek specjalnie dobrane do salonów fryzjerskich i zakładów kosmetycznych. Piękne postacie, kwiaty do umieszczenia w poczekalni, motywujące czy śmieszne napisy. Wzory z folii imitującej mrożone szkło idealnie oddzielą pomieszczenia, zasłonią okno gabinetu wychodzące na ulicę.

 • korytarz

  Wzory naklejek samoprzylepnych odpowiednich do zastosowania w korytarzach, holach, klatkach schodowych. Od pięknych napisów witających domowników i gości po elementy graficzne pasujące do tego pomieszczenia a nawet uzupełniające się z wieszakami do ubrań czy lustrami. Naklejkę w korytarzu możesz umieścić zarówno na ścianie jak i drzwiach szafy czy lustrze.

 • biuro

  Naklejki i dekoracje do biura - napisy motywujące na ściany, ozdobne grafiki pasujące do pomieszczeń służących pracy biurowej, oznaczenia pomieszczeń, godziny pracy.

 • pokój młodzieżowy
  Naklejki ścienne do pokoju nastolatka. Wzory na ściany do pokoju młodzieżowego zarówno dla dziewcząt jak i chłopców.
  Młodzi ludzie dorastając pragną pokazać innym kim są, co ich interesuje. Za pomocą naklejek można w sposób szybki i bardzo efektowny uzyskać oryginalny wystrój wnętrza pasujący do zainteresowań młodzieży.
  Niepowtarzalne wzory naklejek wniosą do pomieszczenia indywidualny styl, podkreślą zainteresowania oraz pasję młodego człowieka.
  W kategorii można odnaleźć znane postacie, kultowe pojazdy i sylwetki lubianych osób oraz inne dodatki.
  Barwna nalepka znajdzie swoje zastosowanie nie tylko na ścianie ale również meblach, płytkach czy lustrze.
  Przekonaj się jak w prosty sposób dodać charakteru swemu otoczeniu.
 • pokój dziecięcy

  Naklejki do pokoju dziecięcego. Zarówno pokój dziewczynki jak i pokój chłopca możesz udekorować kolorowymi wzorami. Ściany, szafki a nawet sufit i podłoga są idealną powierzchnią do umieszczenia odpowiedniej naklejki. W pokoju dziewczęcym pięknie zaprezentują się wróżki, motylki czy kwiatuszki. Chłopcy najczęściej wybierają motyw piłki nożnej, auta czy misie. Ale nie jest to regułą. Wszystkim dzieciom podobają się naklejki świecące w nocy - gwiazdki i księżyc pasuje dla każdego! Ciekawym elementem dekoracyjnym są naklejki z imionami - można je nakleić nad łóżeczko niemowlaka. Kolorowe naklejki bajkowe możesz kilkukrotnie przekleić w inne miejsce. A podłogę alergika może ozdobić gra w klasy czy tor samochodzikowy.

 • salon

  Najciekawsze dekoracje do salonu. Naklejki do salonu z napisem, naklejki z drzewami, kwiatami, dekoracje z dmuchawcami. Naklejkę w salonie możesz nakleić na ścianę nad kanapą lub obok kominka. Napis z cytatem o rodzinie umieszczony nad stołem wygląda i ładnie i przypomina o najważniejszych rzeczach jak miłość, jedność, wspólnota. Dekoracje w salonie dobrane w kontrastowym kolorze pozwolą odświeżyć wnętrze, gdy nie czas na remont. Może zainspirują do dalszych zmian?

 • łazienka

  Kolekcja niewielkich naklejek do zastosowania w łazience. Naklejki łazienkowe można nakleić zarówno na glazurę jak i na ceramikę - na sedes, spłuczkę czy klapę sedesu jak też na ścianę. Bardzo ciekawie takie naklejki wyglądają również na lustrze czy kabinie prysznicowej.
  Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby naklejkę umieścić na przykład na meblach w korytarzu czy na drzwiach do pokoju nastolatka. Kolekcja naklejek z folii imitujących mrożone szkło pięknie odnowi kabinę prysznicową odświeżając całą łazienkę.

 • sypialnia

  Naklejki dekoracyjne do sypialni. Idealne napisy dla zakochanych, Dmuchawce, drzewa na drzwi od szafy, Dekoracje nad łóżko. Naklejki do idealne ozdoby do sypialni - pięknie podkreślają wystrój wnętrza, jednocześnie mogą bawić lub przypominać o najważniejszych rzeczach w życiu - o miłości, akceptacji, potrzebie odpoczynku.

 • kuchnia

  Naklejki na ścianę do kuchni podkreślają wyjątkowość i oryginalność wnętrza, nadają mu indywidualny charakter. Kuchnia to miejsce nazywane często "sercem domu", ponieważ spędzamy w niej najwięcej czasu. Wzory z filiżankami z kawą, ziarna kawy, napisy "kawa", to jedne z najmodniejszych obecnie dekoracji ścian kuchni. Aromatyczny kawowy napój należy do ulubionych tematów aranżacji wnętrz kuchennych. Dekoracje kuchenne znakomicie wyglądają zarówno w tradycyjnych jak i nowoczesnych kuchniach oraz jadalniach i salonach. Jeśli Twojej kuchni czegoś brakuje, znudziłaś się monotonnym wzorem płytek naklej pasujące Ci naklejki do kuchni i ciesz się odmienioną kuchnią!

Naklejki i szablony malarskie AKatja - pogrupowane wzory do wszystkich pomieszczeń w domu a także w Twojej firmie. Znajdziesz u nas naklejki zarówno do pokoju maluszka jak i młodzieżowe. Udekorujesz salon, łazienkę, korytarz. Wybierzesz odpowiednią naklejkę do sypialni, kuchni. Twój salon fryzjerski zyska niebanalną ozdobę, a użytkownicy siłowni znajdą swoje motywacyjne motto.

na stronę
Pokazywanie 1 - 36 z 458 produktów
×